KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13656616
nr 1365 6616
Marc Rayner
(f. 1959), Australien
Blandteknik, Signerad, daterad -06, mixed media pannå, 30x30 cm
Marc Rayner, Australiensisk bildkonstnär bosatt i Sverige, född 1959.
Utrop:
500 kr
måndag 7 december 2020
kl 20:22:27
Marc Rayner
Läs mer om Marc Rayner